چاپ        ارسال به دوست

در دفتر ریاست دانشگاه مازندران صورت گرفت:

مستشار فرهنگی رایزنی فرهنگی وزارت علوم جمهوری عراق با رییس دانشگاه مازندران دیدار و گفت و گو کرد

 

 

 

 

 

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، در روز سه شنبه 17 /07/ 97 دکتر یاسر عبدالزهرا الحجاج، مستشار فرهنگی رایزنی فرهنگی وزارت علوم جمهوری عراق به همراه هیاتی با حضور در دفتر ریاست دانشگاه مازندران با دکتر سیدخلاق میرنیا رییس دانشگاه دیدار و گفت و گو کرد.  

      براساس این گزارش، دکتر محمود عزیزی مدیر دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه در گفت و گو با روابط عمومی دانشگاه گفت: در این نشست،  زمینه های توسعه روابط علمی و فرهنگی میان دانشگاه مازندران و دانشگاه های عراق و بسترهای همکاری بیشتر با وزارت علوم کشور عراق بررسی و مورد تبادل نظر قرار گرفت.

       دکتر میرنیا رییس دانشگاه در این نشست، ضمن قدردانی از تلاش­های بعمل آمده در  زمینه تعاملات موجود، خواستار افزایش تبادلات آکادمیک گردید.

      از حاشیه های این نشست می توان به بازدید مستشار فرهنگی رایزنی فرهنگی وزارت علوم جمهوری عراق از دانشکده ها و دیدار با دانشجویان عراقی شاغل به تحصیل در دانشگاه مازندران اشاره کرد.

       شایان ذکر است: دکتر عبدالزهرا در دهه 80، دانشجوی دانشگاه مازندران بوده و مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد را در این دانشگاه گذرانده است. همچنین در این جلسه، دکتر غنی پور مدیر مرکز آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان و دکتر گودرزی معاون دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه در بخش جذب دانشجویان عرب زبان نیز حضور داشتند.

 

تصاویر بیشتر

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه های گروهی

 


١٣:٢٧ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ١٨٤٨٧    /    تعداد نمایش : ١٥٤٠