چاپ        ارسال به دوست

در دفتر معاونت توسعه و پشتیبانی دانشگاه برگزار شد:

چهارمین جلسه شورای راهبردی مدیریت سبز دانشگاه مازندران

 

 

 

 

 

 

 

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، چهارمین جلسه شورای راهبردی مدیریت سبز دانشگاه با حضور اعضای شورا، بعد از ظهر روز شنبه ۲2 دی ماه در دفتر معاونت توسعه و پشتیبانی دانشگاه برگزار شد.

       براساس این گزارش، در این جلسه که روسا و اعضای کارگروه‌های اجرایی، فرهنگی، آموزشی و نمایندگان شورای صنفی دانشجویی نیز حضور داشتند، مهندس مجید حق‌پناه دبیر شورای راهبردی مدیریت سبز دانشگاه در سخنان کوتاهی، گزارشی از فعالیت های انجام شده این شورا طی هفته گذشته ارایه کرد و افزود: براساس چارچوبی که در ابتدای سال درخصوص مدیریت سبز دانشگاه تعریف شده بود، ساختار یا چارت سازمانی پیشنهادی شورا تهیه و تدوین شده است.

       مهندس حق‌پناه به ارسال فراخوان جهت تشکیل کمیته‌ها اشاره کرد و گفت: براساس ابراز تمایل و علاقه‌مندی تعدادی از اساتید و دانشجویان که در فراخوان شرکت کردند، ۵ کمیته راهبردی تشکیل شده که می‌توان به کمیته مصرف آب، کمیته انرژی، کمیته پسماند و کاغذ، کمیته فرهنگی و آموزش و کمیته فضای سبز اشاره کرد.

       مدیر فنی و طرح‌های عمرانی دانشگاه در بخش دیگری از سخنانش به لزوم تعیین روسای هر کمیته اشاره کرد و افزود: شرح وظایف کمیته‌ها و اقدامات لازم در جهت مدیریت سبز، بر اساس شاخص‌های ارسالی از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تعیین و امتیاز بندی خواهد شد.

       دبیر شورای راهبردی مدیریت سبز دانشگاه در پایان سخنانش ابراز امیدواری کرد: تا مشخص شدن روسای کمیته‌های پنجگانه و تعیین بودجه لازم جهت پیشبرد برنامه‌ها و فعالیت‌های پیشنهادی، شورای راهبردی مدیریت سبز دانشگاه در اسرع وقت و به شکل رسمی فعالیت‌های کاربردی خود را آغاز و به نتایج ارزشمندی دست یابد.

 

تصاویر بیشتر

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه های گروهی

 


١٥:٢٩ - شنبه ٢٢ دی ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٥٧٧    /    تعداد نمایش : ١٤٦١